Wyświetl pojedynczy post
MlodyS
Junior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 16.12.2008, 16:32
zim zum napisał(a):Wyświetl post
w niedziele miałeś w lochness i trudno było nie wiedzieć, że jest
Wiem, że miałem bo byłem na nim, ale nie wszystkie koncerty są tak nagłaśniane i czasami można jakies wydarzenie przeoczyć, szczególnie jeśli chodzi o mniej znane kapele.

A tak na marginesie to poraz kolejny się okazało że można wszędzie robić koncerty tylko nie w lochnesie. Pomijając już ochronę która przypierdalała się o wszystko to kończenie całego koncertu o 21.45 to jest lekkie nieporozumienie.
Odpowiedz cytując