Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 16.12.2008, 16:02
cristovao napisał(a):Wyświetl post
Dziękuję za pomoc. Wieczorem będę składał zamówienie a do tego czasu poszukam części wg Twoich wskazówek. Upewniłem się, że jest dobrze a może być lepiej. Thx.

PS Rozumiem, że do takiego komputera można włożyć kości pamięci o częstotliwości 1066MHz ale nie będzie to miało uzasadnienia ekonomicznego (a właściwie wzrost wydajności nie rekompensuje wydania dodatkowych PLNów)?
Jak najbardziej nie. Po prostu trzeba znalezc zloty srodek miedzy pieniedzmi tym czego naprawde potrzebujemy a tym co mozemy kupic. Niestety w mojej opinii wydawanie nawet takich drobniakow jak 30 zlotych w takim sprzecie nie ma zadnego uzasadnienia.
Odpowiedz cytując