|
Senior Member
Offline
|
#5420

16.12.2008, 15:38
|
Cytat:
Paweł Brożek w Borussii Dortmund?
KOLEJNY KLUB WŁĄCZYŁ SIĘ DO WALKI O NAPASTNIKA WISŁY
Nie ustają spekulacje na temat odejścia Pawła Brożka z Wisły Kraków. Do walki o polskiego napastnika włączyła się Borussia Dortmund, czyli klub, w którym występuje inny Polak - Kuba Błaszczykowski.
W Niemczech trwa teraz przerwa między rozgrywkami stąd nasilające się plotki transferowe. Niemiecki klub potrzebuje wzmocnień w linii ataku, gdyż w lecie odejść z klubu chce Diego Klimowicz. Inny napastnik, z którym w Dortmundzie wiązano spore nadzieje, Alexander Frei, nie spisuje się w ostatnim czasie najlepiej.
Ile niemiecki klub musiałby przeznaczyć na Brożka? Około cztery miliony euro. Wcześnie zainteresowanie polskim napastnikiem wyrażało między innymi francuskie FC Nantes. Jednak Polak zaznaczył, że nie odejdzie z Wisły zimą.
|
http://www.futbol.pl/index_2501.php?...b72761a9ca9587
BVB I HSV Polują na Brożka [po niemiecku]
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
|
|