sambo napisał(a):

|
Pytanie moje brzmi - czy Oi! jest bardziej skinheadowskie czy punkowskie? i dlaczego ?
|
ja bywałem już na koncertach gdzie punki, skinheadzi i hardcorowcy darli razem ryja Oi!

, także bywa z tym wszystkim różnie w praktyce, ja szczerze tego troche nie ogarniam ale dla mnie akurat jest mniej ważne hehe, fajnie by było jakby ktoś to wszystko usystematyzował