Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 16.12.2008, 15:37
sambo napisał(a):Wyświetl post
Pytanie moje brzmi - czy Oi! jest bardziej skinheadowskie czy punkowskie? i dlaczego ?
ja bywałem już na koncertach gdzie punki, skinheadzi i hardcorowcy darli razem ryja Oi! , także bywa z tym wszystkim różnie w praktyce, ja szczerze tego troche nie ogarniam ale dla mnie akurat jest mniej ważne hehe, fajnie by było jakby ktoś to wszystko usystematyzował
Odpowiedz cytując