Wyświetl pojedynczy post
cristovao
Junior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#371
Stary 16.12.2008, 11:54
Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Faktycznie gryzła mnie ta karta graficzna, była ponad potrzeby - poszukam tańszej 0,5GB [btw. prawdę mówiąc sądziłem, że system chłodzenia na tym Radeonie, którego typowałem będzie skuteczniejszy niż wiatrak. Nie myślałem, że będzie to wileki generator ciepła ]. Czy mógłbyś doprecyzować jakie części masz na myśli pisząc, że można za tą cenę złożyć coś bardziej wydajniejszego?

EDIT: Jeśli chodzi o pamięć to uznałem, że różnica cenowa między 2×1GB a 2×2GB jest na tyle niewielka, że ten 1GB który nie będzie wykorzystywany przez XP nie obciąża budżetu.
Powód: Odp.
Ostatnio edytowane przez cristovao : 16.12.2008 o godz. 12:04.
Odpowiedz cytując