Tak jak w temacie czyli wszystko: koncerty, spotkania, stare płytki, pytania, pomoce.
Wiem że podobny temat jest na kibice.net ale niech to miejsce będzie bardziej kameralne. Oczywiście wrzucanie nowych płytek na torrenta ,rapidshare'a itp. jest wysoce niewskazane.
To zaczynam:
Pyt. 1 : Wiadomo coś o jakiś najbliższych koncertach w Krk

Pyt. 2 : Płytka stara jak świat tak więc prosiłbym o wrzucenie Głosu Słowiańskiej Dumy vol.1
Pozdrawiam !
