Wyświetl pojedynczy post
Przemo12
Banita
 
Od: 04.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1180
Stary 15.12.2008, 16:27
leyzer87 napisał(a):Wyświetl post
Nie wierzę, że nie zaśmiałeś się chociażby przy jednym. Nie podobają się, nie czytaj. Prosta sprawa. Ja uważam, że niektóre z kawałów podanych przez karmela są świetne. Co z tego, że poruszają "niewygodne" tematy? Kawał, to kawał. Jeżeli tego nie rozumiesz, będziesz miał smutne życie, koleś.

Edit: Żeby nie rozmywać:

- Nauczycielka prosi Jasia:
- Jasiu wytrzyj tablicę.
- Nie.
- Jasiu wytrzyj!
- No dobra. Ale gdzie jest szmatka?
- Poszukaj gdzieś w szafce.
- Przez ten czas nauczycielka pyta dzieci:
- Kochane dzieci co napisalibyście na moim grobie gdybym umarła?
A Jasiu znalazł szmatę i mówi:
- Tu leży ta szmata!
poprostu nie podoba mi sie ze ten c.wel robi sobie jaja z tak tragicznych wydarzen jakim byl hoocaust. Gdyby Ci pol rodziny wymordowali to tez bys sie nie smial, cwaniaku.
Odpowiedz cytując