Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#603
Stary 15.12.2008, 00:51
Ja wiem że to pytanie może irytować, ale ja jestem laik... i do końca nie wiem... i dlatego potrzebuje pomocy specjalistów czy w ogóle warto myśleć o grze w GTA 4 (czy choćby na low będzie szło płynnie?):

1.Przede wszystkim 1GB RAM (czy 2 GB to jest min?)
2.GeForce 7900 GT.
3.AMD 4200+ 2,21 GHZ x 2 1GB RAM nie kręcony...

Co ewentualnie trzeba wzmocnić? Kręcić procesor? Czy grafika w ogóle przejdzie bo to w nią inwestycja jest najgorsza. Święta się zbliżają, to człowiek i czasu będzie miał więcej to by się zagrało.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując