Temat: Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
andalemono
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 14.12.2008, 22:57
Zieniu17 napisał(a):Wyświetl post
Jak oglądałem wczorajszy mecz, to przypominało mi się pewne spotkanie rozegrane na początku sierpnia w tym samym miejscu w ramach 3 rundy el. LM. Naprawdę jedyną rzeczą odróżniającą wczorajsze "derby Europy" od sierpniowego pojedynku był przeciwnik Barcelony, pół roku temu była nim Wisła, wczoraj był nim Real...
W 7 minut oba zespoły zrobiły tyle akcji, co my w całej rundzie. Zmien dealera.
Odpowiedz cytując