Zieniu17 napisał(a):

|
Jak oglądałem wczorajszy mecz, to przypominało mi się pewne spotkanie rozegrane na początku sierpnia w tym samym miejscu w ramach 3 rundy el. LM. Naprawdę jedyną rzeczą odróżniającą wczorajsze "derby Europy" od sierpniowego pojedynku był przeciwnik Barcelony, pół roku temu była nim Wisła, wczoraj był nim Real...
|
W 7 minut oba zespoły zrobiły tyle akcji, co my w całej rundzie. Zmien dealera.