wisl@k_TS napisał(a):

|
Zacznijmy od tego, że teatr ma szansę być tylko wtedy, kiedy będą sukcesy, a na boiskach będą śmigać Ronalda, Kaki, Torressy a polska liga piłkarsko będzie taka jak angielska czy hiszpańska (czyli nigdy).
|
Bo czołowi piłkarze europy zaczną grać w Wiśle to wszyscy którzy dziś dopingują, zajmują się oprawami itp nagle usiądą i będą pożerać kiełbaskę?
Wiadomo że będzie przypływ nowych fanów, często przypadkowych osób.. ale to nie oznacza że D nie będzie dalej oblegane przez tych co dzisiaj a atmosfera będzie taka sama lub jeszcze lepsza, bo niektórym z tych nowych przybytków spodoba się to i zaczną działać razem z młynem.
Złe rozumowanie. Przecież np. w Anglii jest tak zjebana atmosfera nie dlatego bo Angielskie drużyny zdobywają europejskie puchary.