Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#731
Stary 14.12.2008, 21:38
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
Zacznijmy od tego, że teatr ma szansę być tylko wtedy, kiedy będą sukcesy, a na boiskach będą śmigać Ronalda, Kaki, Torressy a polska liga piłkarsko będzie taka jak angielska czy hiszpańska (czyli nigdy).
Bo czołowi piłkarze europy zaczną grać w Wiśle to wszyscy którzy dziś dopingują, zajmują się oprawami itp nagle usiądą i będą pożerać kiełbaskę?

Wiadomo że będzie przypływ nowych fanów, często przypadkowych osób.. ale to nie oznacza że D nie będzie dalej oblegane przez tych co dzisiaj a atmosfera będzie taka sama lub jeszcze lepsza, bo niektórym z tych nowych przybytków spodoba się to i zaczną działać razem z młynem.

Złe rozumowanie. Przecież np. w Anglii jest tak zjebana atmosfera nie dlatego bo Angielskie drużyny zdobywają europejskie puchary.
Ostatnio edytowane przez element : 14.12.2008 o godz. 21:49.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując