Temat
:
Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
szark
Member
Od: 02.2008
Offline
#
80
14.12.2008, 21:06
panowie jesteście nie na czasie, Real i Barca już się nie liczą, teraz jest moda na bycie wieśniakiem hehehe :d Hoffenheim górą
hahaha
szark
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szark
Znajdź inne posty napisane przez szark