|
dla krytyków polskich fanów Barcelony. Polecam stronę blaugrana.pl (strona Barcy) i realmadryt.pl. Poczytajcie sobie i zobaczcie, którzy się gorzej frustrują. Zapomniał bym, na stronie Realu każdy koment kończy się zwrotem 'hala madryt'. A ktoś tu zarzucił, że kibice Barcy używają VeB. Radzę porównać i wtedy możemy rzeczowo dyskutować. Na każdym kroku fani Realu wywyższają się nad Barcą, bo to ich klub zdobył multum trofeów (przemilczę w jaki sposób zdobył ich sporą część)
|