Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5363
Stary 14.12.2008, 20:12
Ciekawych graczy ale raczej bez wielkiej przyszłości - to najwłaściwsze sformułowanie, bowiem nie sposób wytłumaczyć tego, że profesjonaliści w przedziale wiekowym 19 - 24 lata nie potrafią celnie i ostro dośrodkować, nie mówiąc o wygrywaniu pojedynków jeden na jeden czy zagraniu z klepki. W tym meczu widzieliśmy ciekawych graczy ale piłkarsko już na początku ich kariery upośledzonych. Oprócz Kuby Błaszczykowskiego nasz rodzimy futbol nie dochował się ani jednego europejskiej klasy piłkarza z pola. Ponadto jestem przeciwny płaceniu dużych sum za piłkarskie półprodukty, które grubo po ukończeniu 20 roku życia trzeba wszystkiego uczyć od nowa aby mogli zaadaptować się w takim klubie jak Wisła.
Odpowiedz cytując