Messi to w tej chwili obok C.Ronaldo najlepszy piłkarz na świecie.
Nazywacie Real galaktycznym

- właśnie wczoraj to było widać gdy kopali Messiego jak poje*ani bo nie mogli sobie z nim poradzić!Real nie ma swojego swojego stylu...W przeciwieństwie do Barcelony
I tak na koniec - wystarczy spojrzeć na tabele - 12pkt przewagi nad Realem oznacza koniec marzeń madrytczyków o tytule

MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..