Wyświetl pojedynczy post
Crusi
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1162
Stary 14.12.2008, 18:50
Jancyzk niezle potrafil utrzymac sie przy pilce, dobra technika, aczkolwiek moim zdanie naduzywal dryblingu, a jak juz decydowal sie na podanie to zazwyczaj do nikogo. Ale zgadzam sie ze w naszej lidze moze troche napukac bramek. Powiem szczerze ze zastanowilbym sie na miejscu naszych dzialaczy czy nie warto byloby o niego zabiegac.
"WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER"
THE WHITE STAR DIVISION
Odpowiedz cytując