|
Jancyzk niezle potrafil utrzymac sie przy pilce, dobra technika, aczkolwiek moim zdanie naduzywal dryblingu, a jak juz decydowal sie na podanie to zazwyczaj do nikogo. Ale zgadzam sie ze w naszej lidze moze troche napukac bramek. Powiem szczerze ze zastanowilbym sie na miejscu naszych dzialaczy czy nie warto byloby o niego zabiegac.
"WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER" THE WHITE STAR DIVISION
|