Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1161
Stary 14.12.2008, 18:41
Bardzo pozytywnie wypadł moim zdaniem Janczyk. Talent ma, a widać że nawet same treningi w takim klubie jak CSKA robią swoje. Jeśli wróci do Polski to czuję, ze parę bramek może strzelić.
Odpowiedz cytując