|
Panowie nie ma wielkich transferów (na polskie warunki) to i kibiców mniej chodzi. Uwierzcie mi że gdyby pół roku temu zostali do nas ściągnięci np Zurawski i Kosowski to średnia była by większa! Wielkie nazwiska(na pOlskie warunki) to gwarancja większej ilości kibiców ! Tak jest wszędzie. No a u nas nic się nie zmienia i popadamy w marazm! Lech... jest wielki boooom u nich po grze i wynikach ale spokojnie, zobaczycie że im się też przeje i na mecz z Odrą przyjdzie ich plus minus 10 tysięcy
|