W napisał(a):

1.
kupujac Cyfre, czy da sie zeby miec obraz na dwoch TV ?
oczywiscie zeby kazdy sobie ogladal co chce
|
oczywsicie, ze sie da. tylko trzeba troche zainwestowac - konwerter "twin", drugi dekoder, spliter z 2 kartami klienckimi (przewodowy albo bezprzewodowy), kable i ktos do montarzu tego wszystkiego.
tutaj
http://forum.dvhk.pl/index.php? poczytasz wiecej (potrzebna rejestracja).
p.s. jest to legalne
p.s2. ew. czekasz na to co wymysli Cyfra+. cos tam ma byc w temacie po nowym roku.