Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
 
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#718
Stary 14.12.2008, 17:14
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
to kryterium moze ejdynie swiadczyć o tym kto ma stadion na miare swoich potrzeb

w czym lepszy jest Śląsk, który nie zapełnia swojego 8 tysięcznego obiektu od Lecha, który też nie zapełniał tyle ze ponad 22 tysięcznego? a miasta są podobne? Czy nas którzy nie zapełniamy 16 tys?
czy to ze mniej nei zapłeniają stawia ich w lepszej sytuacji?
oczywiście rozmawiamy tak, jak gdyby frekwencja była wzyznacznikiem czegokolwiek
Dokładnie o potrzeby (no i tym samym możliwości) tu chodzi. Frekwencja jest wyznacznikiem wielu rzeczy, ale oczywista - nie fanatyzmu itd. Lech jest od Śląska lepszy dużo w tej kwestii, bo nie zapełniać do końca stadionu na 22k to zupełnie co innego, niż nie zapełniać stadionu na 8k. Kwestionować to byś mógł, gdyby Śląsk co mecz zapełniał stadion, bo wtedy pojawiłoby się pytanie, ile jest nadwyżki. Przy czym jak mówie- to nie decyduje o dopingu, atmosferze na stadionie, tu chodzi o same liczby.

A np. Wisła wypada w tej rundzie słabo nie tylko w porównaniu np. do Lecha albo Górnika, ale też do tej samej Wisły sprzed pół roku. Co prawda odpadł nam sektor C, ale i tak frekwencja rzędu 11k o czymś świadczy. Dla mnie o spadku formy, zapału - jak zwał, tak zwał.
Odpowiedz cytując