Wyświetl pojedynczy post
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5360
Stary 14.12.2008, 17:01
Drunken Bear.

Gratuluje umiejetnosci jasnowidztwa. naprawde jestem pod duzym wrazeniem. Powiedz mi jeszcze z iloma pktami skonczymi sezon i sukces bedzie kompletny.

jja czekam na jakies konkrety bo to co wypisuja te gazetki nie nadaje sie na papier do dupy.
Odpowiedz cytując