|
Nie wiem nad czym wy debatujecie? Przecież jak nie było transferów w lecie kiedy była kasa za Dudkę, to tak samo nie będzie teraz. Zwłaszcza, że nie awansowaliśmy do grupy PUEFA.
Gancarczyk za słaby na Wisłę? Buehehe.... to ciekawe kto jest odpowiedni? Pokażcie mi chociaż jednego lewego skrzydłowego w OE, który by był lepszy? Bo przecież nie wierzę, że Wisła wyłoży za skrzydłowego 2mln € z zachodniego klubu. Ja wam powiem jak to będzie. Zieniu odejdzie, a na lewym skrzydle będzie grał Ćwieląg.
Nie oszukujmy się, kasy na transfery nie będzie. Jak będą jakieś to piłkarze z kartą na ręce jak Garguła, któremu kontrakt się kończy. Więc nawet nie myślę, że on już w rundzie letniej zagra. Bo najwcześniej przyjdzie w lecie. Tyle, że z nim podpiszą teraz kontrakt, o ile ten się zgodzi. Bo może nagle okazać się, że Lech przypadkiem opchnie Murawskiego za ładną kasę w tym okienku i ściągną sobie za groszę Gargułę.
|