Wyświetl pojedynczy post
mechusar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 14.12.2008, 16:23
emsi, do Ciebie konkretnie pytanie.

Nie mogę sobie przypomnieć tytułu, a to chyba Ty mi ten film kiedyś polecałeś. Azjatycki dramat opowiadający historię bodaj trójki dzieci (dwie dziewczynki i chłopiec) porzuconych przez matkę. O tym, jak muszą sobie radzić bez rodziców, jak się wzajemnie wspierają itd.

Kojarzysz to?
Amicos vincere, inhonesta est victoria...
Odpowiedz cytując