Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#844
Stary 14.12.2008, 16:06
matti123 napisał(a):Wyświetl post
Po co człowiekowi który ma mnóstwo kasy jeszcze więcej hajsu. Starcza mu na wszystko czego dusza zapragnie, więc spełnia swoje marzenie jakim jest Wisła, która dostarcza mu wiele emocji. Niech ktoś poda mi argument za sprzedaniem Wisły.
To prawda oczywiscie tylko jest pytanie czy Cupial sie juz nie wypalil ? I moze jest z Wisla bardziej z sentymentu, szacunku niz z pasji, ktora mial na samym poczatku.
Odpowiedz cytując