|
Zdecydowanie Real
Kibicuję temu zespołowi od roku 1998. Pamiętacie takiego gracza jak Davor Suker? Mój ulubiony gracz MŚ'98 we Francji... grał w Realu, dlatego więc zacząłem kibicowć Królewskim. I od 10 lat tak to się trzyma.
Nie ma co się napinać, że Barca lepsza, czy że Real - jeden sezon ta drużyna jest lepsza, drugi sezon inna.
Dodatkowo... chwała Caudillo! To był prawicowiec z krwi i kości, tępił lewaków jak trzeba!
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|