Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.12.2008, 15:49
Mishuh napisał(a):Wyświetl post
Nieprawda. Też świadczy o obecnym potencjale danego klubu i jego wykorzystaniu. Odwrotnie niż mówisz - kiedy kluby prawie zawsze mają 100% jak Arsenal, to wtedy dopiero to kryterium jest nieważne. Bo niby jak ocenić realnie potencjał Arsenalu? Co najwyżej po liczbie oczekujących na karnet, ale i to mało, bo przecież wielu kibiców przyszłoby i bez karnetu...
to kryterium moze ejdynie swiadczyć o tym kto ma stadion na miare swoich potrzeb

w czym lepszy jest Śląsk, który nie zapełnia swojego 8 tysięcznego obiektu od Lecha, który też nie zapełniał tyle ze ponad 22 tysięcznego? a miasta są podobne? Czy nas którzy nie zapełniamy 16 tys?
czy to ze mniej nei zapłeniają stawia ich w lepszej sytuacji?
oczywiście rozmawiamy tak, jak gdyby frekwencja była wzyznacznikiem czegokolwiek
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując