|
Paradokslanie to ma sens... Sluchajcie jesli Cupial odsprzedalby czesc udzialow arabom i sam jednoczesnie wykupilby prawa do wlasnosci(czyli inaczej Wisla S.S.A. stalaby sie wlasnoscia prywatna) mogliby wspolnie razem zbudowac tutaj prawdziwie wielki kompleks hotelowo-handlowo-sportowy. Pomyslcie: tereny- stadion, hotele, centrum handlowe; inwestycje w sport pod szyldem Wisly - uznana marka w Europie, wiecej kasy, wiecej wplywow z biletow itp itd. To wcale nie jest glupie, BC ma w tym wszystkim takze swoj plan. Na ile mam racje to zobaczymy w przyszlosci i to kto wie czy nie bardzo, bardzo nieodleglej...
|