Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
Od: 05.2004
Offline
#
48
14.12.2008, 14:57
concedi
napisał(a):
jak kolega wyżej pytał o samochód w cenie 5 tys to ja zapytam o pierwszy "pierwszy" samochód
którego bardzo żal nie będzie stłuc ani zarysować
w cenie oscylującej 5 - 7 tysięcy. Szczerze zastanawiałem się nad fiatem Punto, Renault Clio,... co możecie polecić młodszemu przyszłemu kierowcy?
Zdecydowanie odradzam fiata, podobnie z felicją. Ktoś tam wyżej napisał o corsie. Polecam, mało pali i wg mnie jako pierwsze własne autko w sam raz.
ja_ka_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ja_ka_
Znajdź inne posty napisane przez ja_ka_