Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#841
Stary 14.12.2008, 14:53
Po co człowiekowi który ma mnóstwo kasy jeszcze więcej hajsu. Starcza mu na wszystko czego dusza zapragnie, więc spełnia swoje marzenie jakim jest Wisła, która dostarcza mu wiele emocji. Niech ktoś poda mi argument za sprzedaniem Wisły.
Odpowiedz cytując