|
Nie, bo lepsze jest pisanie na onecie, realmadryt.pl czy innychc interiach waszego śmiesznego HALA MADRID. Czym ono się różni do cholery od Visca el Barca?! A teksty hiszpańsko-języczne nie są używane tylko przez kibiców Barcy. Realu również. Kibice ekip z wysp wypisują np. Chelsea Londyn Football Club since 1905 i co, nie czepiasz się?
Druga sprawa to Messi. Człowieku, czemu piszesz o rzeczach o których nie masz pojęcia? Messi był, chory, nie rósł. Był jednym z wielu argentyńskich biednych chłopaków, którzy nie mieli szansy na rpawdziwe życie. Jednak to właśnie ta 'zjebana' Barcelona wyciągnęła do niego rękę i dała mu szansę na normalne życie. Tak, dostawał hormony, ale tylko na wzrost! Resztę zawdzięcza swojemu talentowi i ciężkiej pracy nad swoją sylwetką. Zazdrościsz mu? To twoja sprawa.
Naprawdę, żałosna jest twoja napinka legol. I chciałbym wierzyć, że nie jest ona spowodowana wczorajszą porażką Realu...
PSIA KREW
"Płoną perony płynie krew, to szlak wiślackiej wiary! Rzucamy wokół śmierci zew, łopocą nam sztandary! Niech chwała Twoja wiecznie trwa! Zwyciężaj Wisło ma...
ZWYCIĘŻAJ WISŁO MA! "
|