ja jeszcze tylko przypomne tego newsa:
Cytat:
|
Także w piłkarskiej Wiśle, której właścicielem jest Telefonika, liczą, że uda się szybko uchwalić plan i mistrzów Polski czeka pokaźny zastrzyk gotówki. - Nie ma tematu sponsorowania klubu przez Kuwejtczyków. Klub powinien zarabiać na swoich terenach, a powstanie hotelu generowałoby zyski - twierdzi Marek Wilczek, prezes Wisły SA. - Zależy nam na tym, by powstała baza hotelowa z zapleczem rekreacyjnym. Piłkarze nie musieliby nigdzie jeździć przed meczami, tylko korzystaliby z na miejscu z odnowy biologicznej. Znam obawy radnych, ale zapewniam, że nie ma planów, by wybudować tam galerię handlową. Chodzi o usługi, jakie są standardem w hotelach wysokiej klasy - dodaje prezes Wilczek.
|
całość tutaj:
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357...z_Kuwejtu.html