|
To ja napisze coś o Lanosie.
Ogólnie to go nie polecam - tak na wstępie.
Po przedostatniej wizycie w warsztacie pali mniej więcej 16 litrów gazu (został podkręcony przez mechanika),po ostatniej wizycie i wymianie filtra od gazu miał palić normalnie,(ok 11 litrów gazu) a na następny dzień w ogóle nie zapalił.
Silnik chyba 1.5 (82 konie)
Jest to samochód ojca,ja zacząłem sie rozglądać za czymś dla siebie,coś w graniach 5 tysięcy.Poleci ktoś jakiś samochodzik w tej cenie?
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 14.12.2008 o godz. 15:02.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!
|