1q2 jednak czytanie ze zrozumieniem szwankuje u polskiej młodzieży, z moich postów łatwo wywnioskować, że równie mocno irytują mnie i internetowi kibice barcy jak i realu, więc najpierw przeczytaj, przemyśl, przeczytaj i jeszcze raz przemyśl a później dopiero komentuj...
Gdzie niby przedstawiam się jako ten lepszy, bo jakoś nie zauważyłem

... A co do poziomu dziecka z podstawówki to bardzo się do niego zbliżyłeś tym postem chcąc mi 'dojebać'...