Temat: Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 14.12.2008, 13:35
1q2 jednak czytanie ze zrozumieniem szwankuje u polskiej młodzieży, z moich postów łatwo wywnioskować, że równie mocno irytują mnie i internetowi kibice barcy jak i realu, więc najpierw przeczytaj, przemyśl, przeczytaj i jeszcze raz przemyśl a później dopiero komentuj...

Gdzie niby przedstawiam się jako ten lepszy, bo jakoś nie zauważyłem... A co do poziomu dziecka z podstawówki to bardzo się do niego zbliżyłeś tym postem chcąc mi 'dojebać'...
Odpowiedz cytując