Temat: Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 14.12.2008, 13:21
legol napisał(a):Wyświetl post
Szczerze to śmiałem się z tych wszystkich newsów o sprowadzeniu Ronaldo, nie jest on potrzebny Realowi. Też nie mam nic wspólnego z Realem, ale nie łaże po forach wypisująca HALA MADRID, ani vamos sramos los blancos, albo MY zagraliśmy dziś słabo. Kibicuje im, to znaczy lubię oglądnąć ich mecze, życzę im zwycięstw, pucharów itd...

A co do chłopaków z Przemyśla to przynajmniej przyjeżdżają na ten mecz Wisły, a założę się że 90% fanów wielkiej barcy nie było na ich meczu... A przecież dla fanatyków odległość nie ma znaczenia i z okrzykiem VISCA EL BARCA zmierzają na CAMP NOU...

pzdr
co Ty chcesz nam niby przedstawic ,bo nie do konca kumam?
Ze polscy kibice Barcy be a Realu cacy?A Ty to kto? - nienawidzacy Barcy wielki kibicu.

Jestescie - wybacz ze pisze to w takiej formie - dokladnie tacy sami, a jesli chciales przedstawic sie jako 'ten lepszy' i jeszcze dojebac konrentom, to ci to zupelnie nie wyszlo.Pmijajac juz argumentacje na poziomie dziecka z podstawowki.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując