legol napisał(a):

A co do chłopaków z Przemyśla to przynajmniej przyjeżdżają na ten mecz Wisły, a założę się że 90% fanów wielkiej barcy nie było na ich meczu... A przecież dla fanatyków odległość nie ma znaczenia i z okrzykiem VISCA EL BARCA zmierzają na CAMP NOU...
pzdr
|
tak samo działa to w drugą stronę - 99% rozwrzeszczanych hałomadrytowiczów nie ma pojęcia jak wygląda Madryt, nie mówiąc już o Santiago Bernabeu... czyż nie?
Temat zrobił się stricte onetowski.
Lepiej jakbyście rzeczowo porozmawiali o meczu a nie o atmosferze na trybunach (bo każdy wie jak wygląda kibicowanie w Hiszpanii) czy wpisach napinaczy internetowych...