Temat: Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 14.12.2008, 13:02
legol napisał(a):Wyświetl post
A co do chłopaków z Przemyśla to przynajmniej przyjeżdżają na ten mecz Wisły, a założę się że 90% fanów wielkiej barcy nie było na ich meczu... A przecież dla fanatyków odległość nie ma znaczenia i z okrzykiem VISCA EL BARCA zmierzają na CAMP NOU...

pzdr
tak samo działa to w drugą stronę - 99% rozwrzeszczanych hałomadrytowiczów nie ma pojęcia jak wygląda Madryt, nie mówiąc już o Santiago Bernabeu... czyż nie?

Temat zrobił się stricte onetowski.

Lepiej jakbyście rzeczowo porozmawiali o meczu a nie o atmosferze na trybunach (bo każdy wie jak wygląda kibicowanie w Hiszpanii) czy wpisach napinaczy internetowych...
Odpowiedz cytując