Temat: Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 14.12.2008, 12:51
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ale możesz znieść kibiców którzy wyją z zachwytu jak Real znowu wydaje krocie na kolejnego gwiazdora (może C.Ronaldo w zimie?)? Bije przez Ciebie "partyjność" że aż głowa boli

A ty co masz wspólnego z Realem?

PS
A jak chłopaki z Przemyśla przyjeżdżąją na mecz Wisły to też ich się pytasz co ich łączy z Krakowem i Wisłą?
Szczerze to śmiałem się z tych wszystkich newsów o sprowadzeniu Ronaldo, nie jest on potrzebny Realowi. Też nie mam nic wspólnego z Realem, ale nie łaże po forach wypisująca HALA MADRID, ani vamos sramos los blancos, albo MY zagraliśmy dziś słabo. Kibicuje im, to znaczy lubię oglądnąć ich mecze, życzę im zwycięstw, pucharów itd...

A co do chłopaków z Przemyśla to przynajmniej przyjeżdżają na ten mecz Wisły, a założę się że 90% fanów wielkiej barcy nie było na ich meczu... A przecież dla fanatyków odległość nie ma znaczenia i z okrzykiem VISCA EL BARCA zmierzają na CAMP NOU...

pzdr
Odpowiedz cytując