Temat: Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 14.12.2008, 12:39
emjot napisał(a):Wyświetl post
że o czasach dawnych nie wspomnę
gdy rządził Hiszpanią Franco
Jak Wisełce ktoś wypomina, że gts, że zomo to pewnie plujesz się ostro, że to było dawno i żeby nie wracać do historii, ale jak widać wszystko jest względne i zależy od punktu siedzenia...

Co do meczu to bardzo mi szkoda Realu, kibicuje im od bardzo dawna i smutno się patrzy na ich dzisiejszą formę (choć moim zdaniem zasłużyli na remis...

Barcelony nienawidzę bo nie mogę znieść karła Messiego sztucznie wykoksowanego (zobaczcie sobie jak on wyglądał kilka lat temu, chudziutkie chucherko), nie mogę patrzeć na kibiców w Polsce krzyczących na forach Visca el Barca (zresztą kibice Realu z tym Hala Madrid też są śmieszni)... Co wy macie wspólnego z Barceloną oprócz oglądnięcia w sezonie 3 meczów Ligi mistrzów i 2 z La Liga

sry że z napinką ale już nie mogę patrzeć na te zdania nieudolnie sklecone po hiszpańsku typu Barca siempre cośtam blabla

pzdr
Odpowiedz cytując