Temat: Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
gumi1906
Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 14.12.2008, 12:30
ogladalem ten mecz z ciekawosci i powiem szczerze ze moze i graja jak graja ale nie rozumiem ludzi ktorzy kibicuja tym klubom mieszkajac na drugim koncu europy, Visca el Barca/Farsa ! nie rozumiem was ani troche!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując