Temat
:
Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
gumi1906
Member
Od: 05.2007
Offline
#
19
14.12.2008, 12:30
ogladalem ten mecz z ciekawosci i powiem szczerze ze moze i graja jak graja ale nie rozumiem ludzi ktorzy kibicuja tym klubom mieszkajac na drugim koncu europy, Visca el Barca/Farsa ! nie rozumiem was ani troche!!!!!!!!!!!
gumi1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gumi1906
Znajdź inne posty napisane przez gumi1906