|
"Królewscy", "Galaktyczni" --> matko Boska, nie mogłem zdzierżyć tych przydomków... Tylko Barca w zachodniej części Europy się liczy, zdecydowane nie dla przepełnionych pieniędzmi Chelsea (cwelsi?) oraz Realu. I dzieki Bogu Messi jeszze żyje, bałem się że nieudolni kopacze Realu połamią mu nogi wczoraj...
PSIA KREW
"Płoną perony płynie krew, to szlak wiślackiej wiary! Rzucamy wokół śmierci zew, łopocą nam sztandary! Niech chwała Twoja wiecznie trwa! Zwyciężaj Wisło ma...
ZWYCIĘŻAJ WISŁO MA! "
|