igortsw napisał(a):

Real - I jak zawsze po kolejnej porażce Barcy usłyszeć tradycyjne od qmpla na drugi dzień: "Przez sędziego przegrali mecz" (nawet jak kiedyś było 4-1 dla królewskich to też było na sędziego)
|
dziwne prawda

to forowanie stołecznych klubów

coś przypomina

jakiś kraj i jakiś klub

że o czasach dawnych nie wspomnę
gdy rządził Hiszpanią Franco