Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
West
Vide Cul Fide
Od: 09.2004
Skąd: W13
Offline
#
4123
14.12.2008, 11:46
1.
kupujac Cyfre, czy da sie zeby miec obraz na dwoch TV ?
oczywiscie zeby kazdy sobie ogladal co chce
2.
czy jest ktos na tyle mily ze ma konto w mBanku i przeleje mi 0,26 zł ? / dwadziesciaszesc groszy /
powaga :]
West
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do West
Znajdź inne posty napisane przez West