Temat
:
Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
Bubak
Member
Od: 12.2008
Skąd: z importu
Offline
#
56
14.12.2008, 09:56
Niestety nie oglondałem, a kibicowałem REALOWI, szkoda że stracili w końcowej fazie meczu ;/
Ostatnio edytowane przez Bubak : 14.12.2008 o godz. 09:59.
mam czarny pas w poniżaniu
Bubak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bubak
Znajdź inne posty napisane przez Bubak