Temat
:
Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
miki2006
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Krk
Offline
#
55
14.12.2008, 09:53
fajny mecz dziwne tylko że za polowaine na Messiego nikt nie wyleciał z boiska
miki2006
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do miki2006
Znajdź inne posty napisane przez miki2006