Temat
:
Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
seba
Senior Member
Od: 02.2003
Offline
#
54
14.12.2008, 02:15
nie wiem jak mozna kibicowac Realowi ? Dudek ? haha
piekny wynik szkoda ze nie bylo 5-0
LECHIA GDAŃSK
seba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do seba
Znajdź inne posty napisane przez seba