Temat: Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 14.12.2008, 01:29
Ok, rozumiem, że te mecze są od oglądania, ale Ty sam przeczysz temu co piszesz. No bo jak to? Mówiesz, że oglądasz tylko piłkę nożną, a potem świrujesz z Siempre contra Real Madrid czy coś. Ja na Wisłę chodzę też w przeciwieństwie do wielu moich kolegów jednak tą piłkę nożną obejrzeć. Wykonanie jest jakie jest, ale to MOJA drużyna gra i to ona jest najlepsza na świecie. Generalnie śmieszy mnie angażowanie się w kibicowanie drużynom z innych części świata czy np. mówienie o Barcelonie "my", ale to nie o tym temat i nie będę Wam już tu psuł atmosfery.
Odpowiedz cytując