Temat: Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
Latin
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 14.12.2008, 01:04
Jak zwykle głosy jaka to kaszana na trybunach Od kibicowania mamy Wisłę. Tu przychodzi się dla atmosfery, dla tych wszystkich pozytywnych emocji które towarzyszą byciu Wiślakiem, bo chyba nikt mi nie powie że przychodzi na stadion, podziwiać sztuczki techniczne Sobolewskiego. Żeby nie zapomnieć jak wygląda piłka nożna jako sport warto zobaczyć jak robią to w najlepszych ligach na świecie Nie dla trybun oglądam takie mecze.
Wygrana Barcelony niby planowana, ale Real dość długo skutecznie się bronił. Cała szczęście że Messi skończył mecz bez poważnej kontuzji, bo od początku było polowanie na jego nogi.

Siempre contra la peste blanca
Odpowiedz cytując