Temat
:
Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
TWEETY
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
50
14.12.2008, 00:23
Na wyjazdy ruszyc dupe a nie fetowac Kake czy nowa fryzure Messiego hihi.
figo fago - j***c real
TWEETY
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TWEETY
Znajdź inne posty napisane przez TWEETY