Temat: Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 14.12.2008, 00:20
Barca już praktycznie jest mistrzem Hiszpanii mimo tego, że nie rozegrano tam nawet połowy kolejek z czego się cieszę .
Mam nadzieję, że w LM Katalończycy nie dadzą się ani angielskiej koalicji, ani piłkarzom Tłumacza.

¡Viva ofensywny futbol!
¡Viva Catalunya!
Odpowiedz cytując