Barca już praktycznie jest mistrzem Hiszpanii mimo tego, że nie rozegrano tam nawet połowy kolejek z czego się cieszę

.
Mam nadzieję, że w LM Katalończycy nie dadzą się ani angielskiej koalicji, ani piłkarzom Tłumacza.
¡Viva ofensywny futbol!
¡Viva Catalunya!