Temat: Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 14.12.2008, 00:19
Gdzie ci Krolewscy ,gdzie te nazwiska .gdzie ta ich gra?

Dzis Barca lepsza o klase albo o dwie,Real liczyl na kontry ,mogl cos tam nawet strzelic ale to Barca byla duuuzo lepsza.I w koncu zwycieska ,bo jak komentator mowil to pierwsze zwyciestwo od 2005 r!!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując