Gdzie ci Krolewscy ,gdzie te nazwiska .gdzie ta ich gra

?
Dzis Barca lepsza o klase albo o dwie,Real liczyl na kontry ,mogl cos tam nawet strzelic ale to Barca byla duuuzo lepsza.I w koncu zwycieska ,bo jak komentator mowil to pierwsze zwyciestwo od 2005 r!!