Temat: Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 14.12.2008, 00:03
Visca el Barca!

Zdecydowana przewaga Barcelony od pierwszej do ostatniej minuty. Real próbował coś namieszać z kontr,(i miał ze dwie okazje). Ale technicznie i piłkarsko Barca przewyższała Real o klasę.Były momenty, kiedy to Real nie umiał rozegrać 3 podań. To jest ta Barca, którą chcę oglądać
Odpowiedz cytując