Temat
:
Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
konrad1991tsw
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
43
13.12.2008, 23:56
Wynik byłby inny gdyby Drenthe wykorzystał 1 na 1 z Valdesem w pierwszej połowie. Ale jak w najlepszej okazji w meczu się strzela prosto w bramkarza to się nie wygra.
PS. Cleber mógłby Drenthe nauczyc jak się strzela katalończykom
konrad1991tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konrad1991tsw
Znajdź inne posty napisane przez konrad1991tsw