Temat: Barca-Real
Wyświetl pojedynczy post
konrad1991tsw
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 13.12.2008, 23:56
Wynik byłby inny gdyby Drenthe wykorzystał 1 na 1 z Valdesem w pierwszej połowie. Ale jak w najlepszej okazji w meczu się strzela prosto w bramkarza to się nie wygra.

PS. Cleber mógłby Drenthe nauczyc jak się strzela katalończykom
Odpowiedz cytując